Yataş Eros Yatak Odası Takımı

Yatak uzmanı olarak adlandırılan ve son zamanlarda çıkarttığı sağlık dostu yataklarla ismini tüm dünyaya duyuran Yataş firmaları sade bir yatak odası isteyenler için Eros yata odası takımını geliştirdi. Sade ve asil renklerin uyumuyla hazırlanmış olan bu yatak odası takımında olması gereken her mobilya bulunuyor.

Eros yatak odası takımın içerisinde 1 adet 5 adet kapısı bulunan gardırop, 1 adet 140’lık büyük boy yatak başlığı, 2 adet yatak başı komodini ve 1 adet şifonyer bulunuyor. Yatak odası takımı içerisinde tüm mobilyalar genel olarak aynı renkler üzerinde yoğunlaşarak hazırlanmış olup şıklık koyu renkler ile sağlanmıştır. Yatak deri ve ahşap kaplamalar kullanılarak yapılmış ve ortaya harika bir yatak odası takımı çıkartılmıştır.

Eros yatak odası takımın fiyatı ise 2200 TL olarak belirtiliyor. Ancak fiyatı bazı yataş firmalarında daha da yüksek olabiliyor. Çünkü eros yatak odası takımı şu anda çok az yataş bayisinde sergileniyor. Birçok bayiye de sipariş üzerine getirilerek müşterilere tedarik ediliyor. Şu anda da sınırlı sayıda üretildiğinden almak isteyen kişilerin elini çabuk tutması gerekiyor.

Benzer Konular

Yataş Yatak Odası Fiyatları

Yataş Yatak Odası Fiyatları

Yurdumuzun önde gelen mobilya firmalarından biri olan Yataş, her zaman kalitesi ve modernliği ile tanınmıştır....

Yataş Yatak Modelleri

Yataş Yatak Modelleri

Yataş mobilya gün geçtikçe kendini yenilemekte ve her daim müşterileri için hizmetlerini bir adım öteye...

Yatak Odası Modelleri 37

Yatak Odası Modelleri 37

Yatak Odası Modelleri 37 Bu Modellere Baktınızmı?Yatak Odası Modelleri ZeusYatak Odası Modelleri 15Yatak Odası Modelleri 35Yataş...

Yatak Odası Modelleri 35

Yatak Odası Modelleri 35

Yatak Odası Modelleri 35 Bu Modellere Baktınızmı?Yatak Odası Modelleri 15Yataş Cosmo Lüx Stres TerapisiYataş Quartz...

Yatak Odası Modelleri Zeus

Yatak Odası Modelleri Zeus

Zeus yatak odası şık, modern ve zarif bir şekilde tasarlanmış. Bu Modellere Baktınızmı?Yataş Cosmo Lüx...

Yukarı