Yatak odası perde modelleri

Yatak odası perdeleri bir bütünlük sağlayacak en önemli aksesuardır. Yatak odasının rengini, biçimini ve ahengini belirleyecek olan perdelerin uyumlu olması çok önemlidir.Akşam saatlerinde günün büyük bölümünü yatak odasında geçiririz. Dinlenmek, arınmak ve ertesi günün yoğunluğuna hazırlanmak için huzur gereklidir. Huzuru bulabileceğimiz tek yer olan yatak odamızın perdesi de korunmalı ve estetik olarak dikkat çekecektir. Herkesin renk ve model uyumu kendi zevkine göre döşenmiştir. Perdenizi nasıl ve neye göre seçtiğiniz de uyumun en önemli parçasıdır.


Öncelikle dekorasyon diyenlerdenseniz, sitemize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Çünkü son moda renkler ve uyumu takip edebileceksiniz. Öncelikle odanızın rengine göre perde seçmeniz gözünüzü yormayacaktır. Yatak takımınızın rengi de bu konuda önemli rol oynayacaktır. Büyük bir yatak odasına sahipseniz, koyu renkler tercih edebilirsiniz. Odanızı daha şirin ve estetik gösterecektir. Fakat küçük bir yatak odasına sahipseniz açık ve pastel renkler seçmeniz doğru bir karar olacaktır. Tüm günün yorgunluğunu atacağınız yatak odanızın perdesi göz yorup sizi rahatsız etmemelidir.

Benzer Konular

Çocuk odası perde  modelleri

Çocuk odası perde modelleri

Çocuk odası çocukların hayal dünyasını yansıtmalı, onların ruh halini daima pozitif tutmalıdır. Bu konuda perdelere...

Yatak odası perde uyumu

Yatak odası perde uyumu

Yatak odasında perde modeli ve rengi seçmek için, öncelikle yatak odası rengini baz almak gerekiyor....

2014 yatak odası perdeleri

2014 yatak odası perdeleri

Yaklaşan yeni bir yılda evini ve yatak odasını yenilemek isteyenler için perde önerilerini sizlerle paylaşacağız....

2012 Yatak Odası Perdeleri

2012 Yatak Odası Perdeleri

Yatak odalarını yeniden dekore eden kişilerin en çok dikkat etmesi gereken bir yer var ise...

Modern Yatak Odası Perde Dekorasyonu

Modern Yatak Odası Perde Dekorasyonu

Yatak Odası  Dekorasyonunuzun Tamamlayıcı Öğelerinden Olan Perde Modellerinden en güzellerini seçerek sizlere sunacagız. en güzel...

Yukarı