Nevresim almanın püf noktaları

Nevresim yatak odalarının ayrılmaz bir parçasıdır. Yatak odaların da bütünlük sağlayan nevresim takımları, model ve renk bakımından çok önemlidir. Çiçekli, çizgili, işlemeli, renkli desenlerin yer aldığı nevresim takımları, yatak odalarınızın havasını değiştirecektir. Nevresiminizi keyifle kullanıp huzurlu bir şekilde uykuya dalacaksınız. Öncelikle gözleriniz sonrasında ruhunuz dinginlik kazanacaktır. Nevresim takımınızı seçerken rahatlık ve sağlıklı olmasına özen göstermelisiniz. Kumaşı da en az görselliği kadar keyifli olmalıdır. Cildinizi yakan ve alerji yapacak olan kumaşlar dan uzak durmanız gerekiyor.

 

Kumaşın yıkanması ve ütülenmesi de kolay olmalıdır. Kullanım açısı bakımından rahat ve kırışıklığı çabuk atması kolay olmalıdır. Yaz ayların da daha çok çiçekli desenler ön plana çıkarken, kış ayların da daha baskın modeller tavsiye edilmektedir. Renk olarak kahverengi, siyah-beyaz, kırmızı, mor renkler arındırıcı olmaktadır. Nevresim takımınızı aldığınız an da yıkamadan kesinlikle kullanmayınız. Ayrıca kullanırken talimatlarını mutlaka gözden geçirmelisiniz. Sıcak ve kaynar su da nevresimin rengi solacak ve çabuk kırışacaktır.

 

Nevresim takımlarının irili ufaklı çiçekli desenleri bu senenin öncülerinden biri olmayı başarmıştır. Yatak odanız da yaratacağınız görkemli hava, estetiği tamamlamalıdır. Mümkünse perdenizle uyumlu olmasına da özen göstermelisiniz.

Benzer Konular

Antialerjik Nevresim Takımı Faydaları

Antialerjik Nevresim Takımı Faydaları

Antialerjik uyku setleri özellikle astım hastaları ve alerjileri olanlar için tercih edilecek çözümlerden biridir. Alerjiye...

2014 nevresim modelleri

2014 nevresim modelleri

2014 yenilik ve canlılığıyla gelerek hayatımızın her alanında kendini göstermeye başlamıştır. Evimizin odaları, rengi, aksesuar...

Yatak odanıza uygun nevresim seçimi

Yatak odanıza uygun nevresim seçimi

Yatak odanız evinizin en size ait olan bölgesidir. Evin en önemli kısmıdır ve sizin dinlenme...

2012 Yeni Nevresim Takımları

2012 Yeni Nevresim Takımları

Bir yatak odası takımı her ne kadar pahalı ve şık bir tasarımı olsa da onu...

Good İdea ve Fosforlu Yatak Nevresim Takımları

Good İdea ve Fosforlu Yatak Nevresim Takımları

Sürprizlerle ve belkide hiç istenmedik gelişmelerle dolu olan bir günün ardından dinlenmek elbette sizin de...

Yukarı